7 Günde Fit Olun

Zayıflama hareketleri düşündüğünüzden daha kolay, daha eğlenceli, daha zevkli. Egzersiz Planları kategorimiz altında bulacağınız 7 günlük egzersiz planı her gün için 1 zayıflama hareketi yapmanızı gerektiriyor. Bu egzersizleri daha önce duymuş, görmüş, hatta uygulamış olabilirsiniz. Ancak çok bilinen yani klasikleşmiş egzersizler bir tek şey yüzünden klasik oluyor: Çünkü işe yarıyorlar.

Her gün 1 çeşit egzersiz uygulayarak başlamamızın sebebi ise, spor yapmanın sıkıcı olmadığını görmenizi istememiz. Olaya şöyle bakın: Her gün 1 egzersiz öğreneceksiniz. Ve haftanın sonunda 7 egzersiz öğrenmiş olacaksınız. İsterseniz, 2, 3, daha fazla egzersizi bir araya getirerek günlük bir program oluşturabilirsiniz. Tamamen size kalmış!

Hazırladığımız 7 günlük egzersiz planı, yeni başlayanlar için ideal olduğu kadar ileri seviyede zayıflama hareketleri yapanlara da hitap ediyor. Bu ikinci gruptaysanız, kolay egzersizlerimizi daha zor ve hatta ağır zayıflama hareketleri arasında uygulayarak vücudunuzda rahatlama sağlayabilirsiniz.

Egzersiz planımızın daha zorlaşmasını istiyorsanız, yaptığınız hareket sayısını ve setleri artırın. Ayrıca ağırlık kaldırma hareketlerini 7 günlük planınıza ekleyebilirsiniz.

Öncelikle, spor yapmaya başlamadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye ediliyor.

İkinci olarak, egzersiz planımıza göre yakmanız öngörülen kalori miktarı “üç aşağı beş yukarı” herkes için aynıdır. Yine de, şu anki kilonuza ve beslenme tarzınıza bağlı olduğunu belirtelim.

7 Günlük Egzersiz Planı   Her Gün 1 Egzersiz

7 günlük egzersiz planınız için aşağıdaki linklere tıklayın. İyi şanslar!

Pazartesi Egzersizi

Salı Egzersizi

Çarşamba Egzersizi

Perşembe Egzersizi

Cuma Egzersizi

Cumartesi Egzersizi

Pazar Egzersizi